Tarihçe

Tarihçe

 

 

 

Firmamız 1997 yılında Vural Gıda Sanayi ve Ticaret ismi ile kurulmuş olup, gıda sektöründe müşterilerine güvenli, kaliteli ürünleri sunmayı kendine prensip edinerek hizmetini en iyi şekilde sürdürmektedir.

VURAL GIDA SANAYİ  TİCARET  PAKETLEME ve PAZARLAMA

Firmamız 1997 yılında Vural Gıda Sanayi ve Ticaret ismi ile kurulmuş olup, gıda sektöründe  müşterilerine güvenli, kaliteli ürünleri sunmayı kendine prensip  edinerek hizmetini en iyi şekilde sürdürmektedir.

İşletmemiz 2005 yılında markalaşma yolunda karar alarak YEDİBAŞAK ismi ile de kaliteli ve hijyenik gıda  ürünlerini  müşterilerine en iyi şekilde  sunmaya devam etmektedir.

Baharat, bitkilerin yaprak, dal,kök, tohum ve gövdelerinin kurutulması ile el ve makinalarda öğütülmesi, toz haline getirilmesi veya benzeri kimi işlemlerden geçirilmesi ile elde edilen yemek tatlandırıcılarının genel adıdır. Baharat, yemeklerimizde, kimi zaman bir tat, kimi zaman bir renk, kimi zamanda bir şifa olmuştur. Bu yüzden baharat mutfağımızın vazgeçilmezlerindendir. 

Böyle önemli bir gıda grubunu sizlere kaliteli ve güvenli bir şekilde sunmayı kendimize ilke edindik. Çünkü herşeyin başı sağlıktır, sizin sağlığınızda bizim için önemlidir.

Amacımız insanlara en güzelini en iyisini ve en kalitesini sunabilmektir.
Çünkü sağlık her şeydir…

Kaynağı Doğadan Kalitesi YEDİBAŞAK’tan..